Geplaatst door: luc.cobben
Geplaatst op:
2019-02-17
Hallo HarryO,
Aansluitend aan jouw advies en mijn vorig bericht ben ik nog wat verder in het probleem gedoken en kom tot onderstaande constateringen.
Op zoek naar het glazen buisje in de flow-meter heb ik deze uitgebouwd en zag dit inderdaad op de print gesoldeerd, geschoven in de blauwe behuizing. Zo is het in gemonteerde uitvoering niet zichtbaar. Uitgebouwd stond schakelaar in open stand. Overbrugging van deze schakelaar gaf niet het gewenste resultaat, dus deze heeft m.i. geen oorzakelijk verband met de storing.
Omdat ik, zoals in mijn vorig bericht vermeld, het gevoel heb dat de groene klep het probleem is heb ik eens deze connector-contacten verbonden met de rechter zwarte klep. Nu pakt ie water (waarschijnlijk teveel) en begint ook het droogproces. Zit ik dan inderdaad goed dat de groene klep defect is ? Zie trouwens dat deze 3-wegklep veelal te koop is, dat mogelijk met de storingsgevoeligheid te maken heeft !